Dane firmy

BELOR-Polska Sp. z o.o. | Saletrosan


BELOR-Polska Sp. z o.o.


Władysławowo 41, 82-300 Elbląg

Tel: 55 232 81 58

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Siarka, jako pierwiastek, odgrywa ogromną rolę w budowie roślin. Wzmacnia struktury łodyg i zapobiega ich łamaniu się, co jest wysoce wskazane w przypadku np. zbóż ozime. W połączeniu ze związkami azotu udało się uzyskać nawóz Saletrosan, który ma znakomity wpływ na rozrost różnych roślin.

Jakie są właściwości tego nawozu? Przede wszystkim umożliwia budowę mocniejszych i głębiej drążących korzeni. Z drugiej strony związki amonowe pozostają w glebie (nie wypłukują się) i są stopniowo dawkowane roślinom. Z drugiej strony azot wpływa również na efektywniejszy wzrost roślin — nie tylko lepiej się rozwija masa zielona, ale również zyskuje się dużo więcej owoców.

Jeśli więc chcesz zadbać o to, aby Twoje plony wzrastały zdrowo, miały dobrze zbudowaną strukturę — zainwestuj w Saletrosan. Znajdziesz go w ofercie firmy belor-polska.eu, która sprowadza od zagranicznych producentów najróżniejsze nawozy. Na ich stronie internetowej można też znaleźć wiele informacji, dotyczących tego, jak działa ten środek, jakie jest jego przeznaczenie i dawkowanie. Przy okazji kupisz go w najlepszej cenie.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

F.H. Cotex-bis s.c.


Jana III Sobieskiego 1, Iława

PUH Żeglarz


Nadbrzeżna 11, Giżycko

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki