Dane firmy

Lampa do tokarki | TOMASZ MICHAJLIDIS COCER


TOMASZ MICHAJLIDIS COCER


Na Ostatnim Groszu 34, 54-207 Wrocław

Tel: 511 212 113

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

We wszystkich zakładach pracy odbywają się różne okresowe kontrole sprawdzające, czy zarówno pracownicy, jak i pracodawcy stosują się do przepisów BHP. Między innymi sprawdza się, czy miejsce pracy jest właściwie oświetlone. Jest to szczególnie ważne w przypadku tych gałęzi przemysłu, w których pracownicy wykonują różne precyzyjne roboty na maszynach. Zatem do każdej frezarki, obrabiarki czy do tokarki wymagana jest lampa stanowiskowa, której światło można precyzyjnie nakierować na obszar aktywności manualnej.

Pracodawcy od niedawna prowadzący tego rodzaju zakłady pracy, którzy jeszcze nie dopełnili tego obowiązku, mogą zakupić doskonałej jakości oświetlenie u producenta i dystrybutora ze strony lampysklep.com. W ofercie tej działającej już od dekady firmy są wytrzymałe na wstrząsy i drgania lampy:

  • rurowe;
  • świetlówkowe;
  • halogenowe;
  • LED.

Trudno powiedzieć, która z nich jest najlepsza, gdyż każda ma swoje zalety i każda projektowana była w taki sposób, aby radzić sobie z trudnymi warunkami pracy przy maszynach. Dlatego najlepiej samemu przejrzeć ofertę i dostosować oświetlenie do potrzeb.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Adwebia


Wspólna 175, Kalna

NETPIX


Jasielska 14, Rzeszów

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki