Dane firmy

Prywatny trener personalny Praga - Training Room


Training Room


Generała Bora Komorowskiego 56c, 03-982 Warszawa

Tel: 535926969

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Dość dokładania treningów na później.

Planujesz zacząć ćwiczyć, ale ciągle brak Ci motywacji? Twoja kondycja jest w opłakanym stanie, ale wciąż odkładasz treningi na później, wykręcając się brakiem czasu? Czas z tym skończyć! Zgłoś się do Training Room i umów do wykwalifikowanego trenera po pomoc.

Prywatny trener personalny pomoże Ci nie tylko ułożyć odpowiedni plan treningowy, dostosowany do Twoich oczekiwań i możliwości, ale również pomoże Ci znaleźć motywację do regularnych ćwiczeń. Z jego pomocą odrzucisz lenistwo i zaczniesz regularnie bywać na treningach, które szybko przyniosą efekty dzięki odpowiedniemu zróżnicowaniu ćwiczeń i ich odpowiedniemu dobraniu do Twojego celu.

Prywatny trener personalny na warszawskiej Pradze, którego znajdziesz na trainingroom.pro, pomoże Ci poprawić kondycję i samopoczucie psychiczne oraz uzyskać wymarzoną, idealnie wyrzeźbioną sylwetkę. Dość już wykręcania się od ćwiczeń i odkładania ich na później. Zajrzyj na podaną wyżej stronę internetową i umów się do nich już teraz. Im szybciej zaczniesz działać, tym szybciej pojawią się upragnione efekty!

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Meble kolonialne Ramadan


Handlowa 3, Sękocin Nowy

Meble kolonialne Ramadan


Handlowa 3, Sękocin Nowy

Studio Wiraszka Film i Fotografia


Zagumienna 38, Ciechanów

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki