Dane firmy

Gabloty wystawowe


Abikon Producent


Mickiewicza 15, 38-460 Jedlicze

Tel: 530 555 596

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Wszystkim, którzy poszukują firmy, oferującej gabloty ekspozycyjne w atrakcyjnych cenach, z pewnością przydadzą się namiary na sprawdzonego producenta tego typu wyrobów. Godny polecenia jest Abikon. To ceniony w branży producent wszelkiego rodzaju nośników informacji. W ofercie firmy są gabloty wystawowe stalowe z kieszenią kaskadową na ulotki bądź bez takiej kieszeni. Wszelkie kartki i ulotki informacyjne są mocowane do powierzchni gabloty za pomocą magnesów.

Prezentowane gabloty są wyposażone w tzw. powtarzalny klucz, którym można otwierać kilka gablot, jest to bardzo wygoda opcja, szczególnie podczas wymiany ulotek czy informacji w kilku gablotach jednocześnie. Prezentowane gabloty wiesza się wewnątrz budynków. Drzwi gablot wykonane są z pleksi albo z innego tworzywa, które jest nietłukące i niepękające.

Na abikon-producent.pl zapoznasz się z pełnym opisem polecanych gablot, tam też zapoznasz się z ich cennikiem. W razie wątpliwości napisz maila bądź zadzwoń pod podany na stronie numer.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Używane Kompresory


Drogowców 7, Dębica

Wędkarz Polski


Wyb Ojca Św. Jana Pawła II 70, Przemyśl

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki