Dane firmy

http://detoksalkoholowy.pl • Odtruwanie poznań


Detoks Alkoholowy


Spławie 48, 61--31 Poznań

Tel: 533 221 555

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Krótki opis firmy:

Regularnie spożywany w dużych ilościach alkohol zatruwa i wyniszcza organizm. Osoby, które są uzależnione od alkoholu, mają problem nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. Ich zdrowie znacznie się pogarsza, a organizm funkcjonuje wolniej i znacznie słabiej. Obecny w krwiobiegu alkohol, który spożywany regularnie i w dużych ilościach, utrudnia mu zerwanie z nałogiem. Dlatego bardzo ważnym etapem, w odstawianiu alkoholu i leczenia się z uzależnienia od niego, jest etap odtruwania.
Jeśli chcesz zerwać z nałogiem alkoholowym raz na zawsze, zgłoś się do specjalistycznej prywatnej kliniki AGNUS. U nich znajdziesz pomoc w leczeniu uzależnień i w odtruwaniu organizmu wyniszczonego regularnie spożywanym alkoholem.
Odwiedź ich stronę internetową: detoksalkoholowy.pl i sprawdź dokładnie, na czym polega ich terapia. Zgłoś się na odtruwanie w Poznaniu i z pomocą specjalistów zerwij z nałogiem raz na zawsze. Im szybciej się za to zabierzesz, tym lepiej dla Ciebie i Twojego organizmu.

  • Użytkownik Oskar Kamiński dodał komentarz 2018-03-23 11:25:18
  • Oby nikt z nas nie musiał nigdy korzystać z usług takich placówek. Nałóg alkoholowy jest prawdziwą zmorą polskich rodzin. Jeśli jednak będziemy w potrzebie, to AGNUS Terapia będzie dobrym miejscem.
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki