Dane firmy

Figurki warhammer


AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, 31-711 Kraków

Tel: 12-356-56-78

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Gra Warhammer 40000 to strategiczna gra o świecie pełnym konfliktów pomiędzy gatunkami. Rozgrywka jest możliwa dla dwóch lub więcej graczy, a całość akcji odbywa się za pomocą specjalnie przygotowanych figurek i modeli pojazdów. Jeżeli jesteś miłośnikiem tej gry lub interesuje Cię świat science-fiction, możesz zaopatrzyć się w wszystkie niezbędne produkty do tego aby zagrać! W dbałości o każdego klienta, sklep internetowy Agtom oferuje wysokiej jakości figurki Warhammer, które przedstawiają członków Imperium, członków Chaosu, Inkwizycji, Eldarów, Orków czy Nekronów. Każda z tych ras odgrywa w grze istotną rolę.

W sklepie internetowym Agtom znajdziesz również bogatą ofertę akcesoriów i narzędzi potrzebnych do tego, by stworzyć idealną planszę do gry czy miejsce dla figurek. Pod adresem agtom.eu znajduje się rzetelnie przygotowana przez twórców sklepu oferta!

  • Użytkownik Roksana Krajewska dodał komentarz 2018-05-18 10:59:44
  • Nie trzeba być entuzjastą modelarstwa czy malarstwa figurkowego żeby docenić piękno i kunszt. Figurki w klimacie warhammera są świetne!
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Body Camp


Poręba 38, Trzemeśnia

DetoksVIP


Sportowa 41, Świątniki Górne - Kraków

Ośrodek Szkoleń Systemowych


H.Siemiradzkiego 17, Kraków

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki