Dane firmy

Ogrzewanie akumulacyjne - AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO


AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO


Legionów 16, 87-100 Toruń

Tel: 601 862 788

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Coraz częściej klienci szukają domów, w których zamontowane są wszelkie udogodnienia. Dotyczy to także ogrzewania. W ostatnim czasie bardzo tanim sposobem na ogrzewanie mieszkania jest zastosowanie elektrycznego ogrzewania akumulacyjnego. Jest to typ ogrzewania podłogowego. Na czym polega ogrzewanie akumulacyjne? To bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza, jeśli korzysta się z dwóch taryf rozliczenia energii. Głównym urządzeniem jest piec akumulacyjny, zaopatrzony w regulatory temperatury. Piec włącza się podczas nocnej taryfy strefowej, akumulując ciepło w posadzce betonowej i oddając je w dowolnym momencie. Obniża to znacznie koszty poniesione na energię.

Na elektrocieplo.pl można się dowiedzieć, że na posadzkach z takim ogrzewaniem można układać praktycznie każdy typ pokrycia. Mogą to być panele, płytki czy parkiet. W celu uzyskania taniej ciepłej wody użytkowej, istnieje zaś możliwość zaopatrzenia się w bojler akumulacyjny. O szczegółach można poczytać na podanej stronie.

  • Użytkownik ixese dodał komentarz 2019-06-26 15:14:45
  • Rozwiązania w zakresie ogrzewania podłogowego, które zaproponowała nam ta firma okazały się być innowacyjne i energooszczędne. Zachęcam was do wejścia na ich stronę www by zapoznać się z pełną ofertą tego toruńskiego przedsiębiorstwa.:)
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Autokasacja U Jacka


Marii Danilewicz-Zielińskiej 6, Aleksandrów Kujawski

MySiSi


Dworcowa 25, Bydgoszcz

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki