Dane firmy

Szkolenia wstępne bhp poznań


BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, 62-052 Komorniki

Tel: 509321769

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy muszą być przeprowadzane okresowo w każdym zakładzie pracy, gdyż tak nakazuje prawo. W Wielkopolsce znaleźć można doświadczone przedsiębiorstwo, które organizuje wysokiej jakości szkolenia wstępne BHP w Poznaniu i okolicach, przeprowadza sprawdziany wiedzy po zakończeniu tego rodzaju szkoleń, a także świadczy jeszcze inne usługi szkoleniowe, oferując kursy na wózki widłowe.

Duże doświadczenie i znakomite kwalifikacje czynią tę firmę idealnym wyborem jeśli chce się mieć pewność, że szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy zostanie przeprowadzone fachowo i w sposób przystępny dla uczestników kursu. Wszelkie szczegóły na ten temat można znaleźć na stronie oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl, warto ją więc odwiedzić i zapoznać się z zamieszczonymi na niej informacjami.

  • Użytkownik ortilait dodał komentarz 2018-03-19 09:28:33
  • Ja zwracam uwagę w tego typu szkoleniach, przede wszystkim na profesjonalizm osób je przeprowadzających. Ważne jest też, aby były prowadzone w przystępny dla pracowników sposób.
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki