Dane firmy

Blackmagic atem television studio


Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Dickensa 15, 02-382 Warszawa

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Na rynku jest mnóstwo urządzeń autoryzowanych producentów, którzy oferują  wysokiej klasy sprzęt z myślą o branży telewizyjnej i kinowej. Cyfrowa Republika posiada w swojej ofercie wiele produktów, z których pomocą można zarejestrować obraz w wysokiej jakości a dzięki specjalistycznym programom dokonać jego obróbki.

Należysz do branży lub wiążesz swoją przyszłość z postprodukcją? Potrzebujesz praktycznych rozwiązań, które pozwolą na wielogodzinną pracę zarówno w warunkach plenerowych, jak  i studyjnych. Na stronie sklepu znajdziesz szeroki wybór komponentów, które pozwolą Ci sterować dźwiękiem i obrazem. Firma jest autoryzowanym przedstawicielem Blackmagic Design, w związku z czym może zaoferować klientom bogaty zakres produktów w atrakcyjnej cenie.

Profesjonalny mikser audio-wideo Blackmagic ATEM Television Studio dzięki zaawansowanym funkcjom stworzony jest do transmisji zarówno programów telewizyjnych, jak i internetowych. Wybierając jeden z wielu produktów dostępnych na stronie, możesz mieć pewność, że każdy z nich cechuje się wysokiej klasy jakością.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Studio Wiraszka Film i Fotografia


Zagumienna 38, Ciechanów

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki