Dane firmy

Produkcja okien aluminiowych na wymiar w Poznaniu


EUROKLIM Bartosz Szymkowiak


Obodrzycka 78, 61-249 Poznań

Tel: 609 807 888

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Jesteś właśnie na etapie projektowania Twojego domu i zastanawiasz się, jakie okna pasowałyby najlepiej do nowoczesnej bryły budynku? Bardzo ciekawą ofertę ma przedsiębiorstwo ze strony euroklim.com, którego specjalnością jest produkcja okien aluminiowych na wymiar. To firma z Poznania założona wiele lat temu z pasji do architektury. Wytwarza ona nie tylko okna, ale także duże konstrukcje przestrzenne, a nawet ogrody zimowe. Firma ta współpracuje z właścicielami domów i z firmami z różnych branż. Najistotniejsze dla niej jest spełnianie oczekiwań klienta, dlatego, wybierając materiały do produkcji, pracownicy szukają najlepszych.

Aluminium to wyjątkowy materiał, z którego można tworzyć najróżniejsze kształty okien. Ważne jest także to, że jest to materiał odporny na warunki atmosferyczne. Drzwi i okna wykonane w tym przedsiębiorstwie gwarantują przede wszystkim:

  • trwałość,
  • szczelność,
  • bezpieczeństwo,
  • wysoką estetykę,
  • uniwersalność.

Poszukując najlepszych produktów, możesz bez obaw zwrócić się właśnie do tej firmy, kontaktując się z nią poprzez podaną wyżej stronę.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki