Dane firmy

Legowisko dla psa do Twojego domu!


HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK


Pelikanów 31/33, 02-843 Warszawa

Tel: 721-240-257

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Nawet psy, które sypiają ze swymi właścicielami w łóżkach, na dywaniku przed łóżkiem czy na kanapie, muszą mieć swoje własne posłanie i wydzielony kącik. Poza tym łóżko dla psa musi być maksymalnie wygodne oraz dobrze dostosowane do jego wielkości - zarówno obecnej, jak i przyszłej, w przypadku młodego zwierzęcia. Prócz tego, osoby o silnie rozwiniętym poczuciu estetyki chcą, by legowisko dla psa było też ładne, szczególnie jeśli ma znajdować się w eksponowanym miejscu. Na pewno nie ma powodu, by psie posłanie wstydliwie chować w jakimś kąciku, szczególnie że psy są towarzyskimi i społecznymi zwierzakami.

Nie ma zaś takiego powodu tym bardziej, że legowiska oferowane na stronie hubuform.pl, w internetowym sklepie z designerskimi produktami dla zwierząt, są niebywale estetyczne. Mają różne kształty i wielkości, dzięki czemu odpowiednie dla siebie i swych zwierząt posłania znajdą zarówno właściciele kawalerek i małych psów, jak i dużych zwierząt i wielkich przestrzeni. W dodatku wszystkie te produkty odznaczają się najwyższą jakością.

  • Użytkownik yellowrabbit495 dodał komentarz 2020-06-18 12:05:31
  • Legowisko dla psa od nich okazało się być funkcjonalne oraz w dobrej jakości. Mój psiak korzysta z niego bardzo chętnie. :)
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Studio Wiraszka Film i Fotografia


Zagumienna 38, Ciechanów

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki