Dane firmy

Fotografia reklamowa | JStudio


JStudio


Wilczak 9, 61-623 Poznań

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

W dzisiejszych czasach proces wypromowania nowej marki wymaga dużego doświadczenia, a także specjalnych rozwiązań. JStudio doskonale zna współczesną strategię marketingową, dzięki czemu przygotowana oprawa fotograficzna sprawia, że proces budowania i promocji marki jest efektywny i skuteczny. Taka postawa fotografa jest oceniana bardzo pozytywnie, ponieważ warto interesować się nie tylko swoją pasją, ale również być na bieżąco z wszelkimi nowościami i innowacjami obecnymi na rynku.

Wizerunkowe zdjęcia produktu czy personelu są stałym elementem w ofercie polecanego studia. W ostatnim czasie doskonale rozwija się fotografia reklamowa w Poznaniu, która odgrywa ważną rolę podczas promowania nowych inicjatyw. Doświadczenie fotografa i dobrze przeprowadzona sesja zdjęciowa sprawią, że produkt lub usługa będą znane szerokiemu gronu, a także wyróżnią się na tle konkurencji. Oryginalna i ciekawa fotografia jest teraz w cenie, dlatego tym bardziej warto rozważyć tę ofertę.

  • Użytkownik Dominica dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • To prawda, dzisiaj bez szeroko zakrojonej reklamy żaden nowy produkt nie ma szans na wybicie się. A w takim razie fotografia reklamowa okazuje się niezbędna.
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki