Dane firmy

Moby dick xxl auto


Ł. Słonik Sp. J.


Słoneczna 4, 55-040 Bielany Wrocławskie

Tel: 731829829

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Starając się prowadzić działalność zgodną z prawem i jednocześnie odpowiadać na dostrzeżone potrzeby odbiorców, pracownicy sklepu internetowego ogłaszającego się na stronie growseed.pl dystrybuują nasiona konopi osobom pełnoletnim, które deklarują, że nabywają je z przeznaczeniem uzupełnienia własnej kolekcji. Obsługa może odmówić realizacji dyspozycji, jeśli klient nie ukończył 18 lat lub planuje wykorzystanie ziaren w nieodpowiedni sposób.

Sklep prowadzi działalność jako dostawca online i stacjonarny. Adresy punktów, w których kupujący może osobiście złożyć i odebrać zamówienie, można znaleźć na serwisie. Kadra udostępnia tam również szczegółowe informacje o asortymencie, ułatwiające podjęcie decyzji o zakupie. Lista odmian obejmuje pojedyncze rodzaje oraz hybrydy (np. Moby Dick XXL Auto). 

Pracownicy realizują zlecenie w jak najkrótszym czasie, dbając także o bezpieczeństwo zawartości przesyłki. Za dowóz paczki odpowiada sprawdzona firma kurierska, a opakowanie nie posiada logo dostawcy.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Adwebia


Wspólna 175, Kalna

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki