Dane firmy

Laser frakcyjny szczecin - https://masi.com.pl


MASI dr Mariusz Domagalski


Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin

Tel: 534 224 229

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Medycyna estetyczna jest dziedziną szybko rozwijającą się i stale pojawia się nowe technologie, które zwiększają skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów upiększających. W ostatnich latach ewoluowała na rzecz zabiegów zapewniających bardziej naturalny wygląd i bezbolesne doznania. Na szczególne wyróżnienie zasługuje laser frakcyjny, który w Szczecinie cieszy się coraz większą popularnością.

Jedną z najnowocześniejszych technologii stosowanych w medycynie estetycznej jest laser frakcyjny. Ten bezbolesny zabieg polega na usuwaniu niewielkich fragmentów skóry w celu wyeliminowania starzenia, blizn, przebarwień, zmarszczek i innych oznak starzenia. Zabieg ten jest również skuteczny w leczeniu trądziku i przywraca jędrność skórze. Najnowszy laser frakcyjny wykorzystuje technikę frakcjonowania wiązki światła, aby precyzyjnie usuwać niewielkie fragmenty skóry. Technika ta jest również stosowana w Szczecinie, gdzie medycyna estetyczna cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Innym obecnie popularnym trendem w medycynie estetycznej jest mezoterapia igłowa. W rzeczywistości jest to bezbolesny zabieg, w którym wykorzystywane są mikronakłuwacze, które wprowadzają składniki odżywcze bezpośrednio do skóry. Po zabiegu skóra staje się bardziej gładka, napięta i redukuje się widoczność zmarszczek. Mezoterapia igłowa może być również użyta do poprawienia koloru skóry, redukcji cellulitu i usuwania plam pigmentacyjnych.

Najnowsze technologie w medycynie estetycznej obejmują również technologię lipolizy iniekcyjnej. Jest to bezoperacyjny zabieg umożliwiający spalenie tkanki tłuszczowej bez użycia skalpela. Zabieg ten jest znacznie mniej inwazyjny niż chirurgia kosmetyczna i pozwala szybko osiągnąć trwałe rezultaty. Wszystkie te technologie stosowane są w wielu klinikach medycyny estetycznej, takich jak laser frakcyjny Szczecin, aby pomóc osobom odzyskać młody i zdrowy wygląd.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

SYSTEM 1 Sp. z o. o.


E. Plater 25A, Szczecinek

Maro Tur


Strażacka 1, Koszalin

Global Natureon Sp. z o.o.


Kościelna 9, Gryfice

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki