Dane firmy

Nowe pożyczki online | NET MEDIA SERWIS Sp. z o.o. sp. k.


NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA


Wągrowska 6, 61-369 Poznań

Tel: 512 165 784

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Poszukując sposobu na szybkie uzyskanie gotówki, bez konieczności przechodzenia przez skomplikowane i niejednokrotnie długotrwałe formalności, warto zainteresować się szybkimi pożyczkami, udzielanymi przez internet. Nowe pożyczki online zweryfikować można na stronie internetowej fargonpozyczki.pl, gdzie dostępne jest całościowe zestawienie możliwych do uzyskania kredytów. 

Ranking pożyczek pozabankowych, które udzielane są bez sprawdzania ewentualnych dotychczasowych zadłużeń cieszy się sporym zainteresowaniem. Dzieje się tak głównie dlatego, że wiele osób potrzebuje bezzwłocznego zastrzyku finansowego, jednak niejednokrotnie posiada już niekorzystną przeszłość kredytową. Bank gruntownie weryfikuje podobne dane, jednak firmy pozabankowe udzielają pożyczek nawet osobom zadłużonym. Warto więc korzystać z ich wsparcia w razie potrzeby.

  • Użytkownik Małgorzata Walczak dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ranking pożyczek pozabankowych to coś czego szukałam! Sama niedawno musiałam pożyczyć 1000 zł i nie miałam czasu ani chęci na zabawę z bankiem. Fargonpozyczki.pl pozwolił mi szybko znaleźć firmę pozabankową. Super opcja!
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki