Dane firmy

Piórnik nici rozkładany - NICISKLEP.COM.PL


NICISKLEP.COM.PL


0 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej 4, 45-828 Opole

Tel: 787 770 660

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Dobry piórnik musi posiadać wiele cech, ale jeśli chodzi o uczniów młodszych klas, ważna jest przede wszystkim jego pojemność. Dlaczego? To proste. Starsi uczniowie zwykle nie muszą mieć wielu przyborów szkolnych, w młodszych klasach jednak korzysta się z całego arsenału przyborów - nie tylko z długopisów, ołówków i gumek, ale też flamastrów, pisaków i innych. Potrzebny jest więc pojemny piórnik, który to wszystko pomieści. Pewność co do tego można mieć gdy wybierze się rozkładany piórnik NICI, oferowany na stronie nicisklep.com.pl.

Oczywiście specjalna budowa, pozwalająca na pomieszczenie wielu przyborów szkolnych, nie jest jedyną zaletą tego piórnika, jak i innych tej marki. Są to produkty solidnie wykonane, ze specjalnie dobranych materiałów, można więc mieć pewność, że pociecha nie zniszczy ich szybko. Na uwagę zasługują również ich atrakcyjne motywy.

  • Użytkownik Anita Mazurek dodał komentarz 2019-05-14 13:52:44
  • Piórnik Nici kupiłam dla mojej córki, która od września idzie do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Bardzo się jej ten prezent spodobał.
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


Raciborska 36, Głubczyce

AZTECH


Powstańców 70, Kędzierzyn Koźle

OROME SC


Pułaskiego 17, Kluczbork

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki