Dane firmy

Krążki ścierne


P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, 42-200 Częstochowa

Tel: 782 22 88 32

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Zajmujesz się renowacją mebli, odnawiasz inne stare sprzęty, a może prowadzisz zakład lakierniczy? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Cię oferta sklepu z linku bau-tec.pl, który poleca bogaty asortyment narzędzi i akcesoriów do nich dla różnych warsztatów, między innymi doskonałej jakości krążki ścierne samoprzyczepne przystosowane do różnych zadań, w których wymagana jest precyzja w wyszlifowaniu powierzchni.

Zostały one wyprodukowane z najlepszej jakości materiałów, dlatego są odporne na uszkodzenia i wydajne, nawet kiedy stosuje się je do bardzo wymagających powierzchni. W asortymencie sklepu są krążki z otworami lub bez nich, o różnych średnicach i granulacji. Produkty e nadają się do szlifowania powierzchni:

  • z tworzyw sztucznych,
  • pokrytych szpachlą,
  • drewnianych.

Producentem tych artykułów jest przede wszystkim marka SIlver, ale można także znaleźć krążki Marki Geko. Można je używać do szlifowania ręcznego i do szlifierek kątowych z dyskami zatwierdzonymi do użytku z danym modelem narzędzi. Są one polecane zarówno dla amatorów, jak i do profesjonalnych zakładów stolarskich.





  • Użytkownik imsun dodał komentarz 2019-09-02 15:23:57
  • Przedsiębiorstwo BAU-TEC to dobry dostawca materiałów ściernych czy narzędzi warsztatowych. Zajrzyjcie sobie na ich stronę by poznać pełną ofertę - ja już jestem ich stałym klientem.
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Galter meble biurowe i metalowe s.c.


Legionów 9, Dąbrowa Górnicza

Malaya Sp. z o.o.


Mickiewicza 18, Racibórz

PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej


Terenowa 1, Bielsko Biała

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki