Dane firmy

Śrubki - https://www.kristal.net.pl


Producent śrub Kristal Aniela Erber


Sienkiewicza 37, 62-610 Sompolno

Tel: 730 200 666

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Oferta dostępna na stronie internetowej kristal.net.pl to możliwość zaopatrzenia się w niezbędne artykuły łączące i wykończeniowe, dostępne w wielu rozmiarach, rodzajach i w przystępnej cenie. Ogłaszający się pod podanym linkiem producent i dostawca zadbał też o terminowość dostaw, nawet jeśli złożone zamówienie obejmuje ilości hurtowe.

Kadra odpowiedzialna za realizację zleceń świadczy również doradztwo. Zaprasza do składania zapytań o proponowany asortyment poprzez umieszczony na stronie firmy formularz kontaktowy. Aby pomóc klientowi, pracownicy rozpoczęli także publikację na serwisie wartościowych wpisów tematycznych. Można w nich znaleźć przydatne porady, jak dobrać wkręty lub śrubki do konkretnego rodzaju materiału do złączenia bądź jak prawidłowo zmierzyć rozstaw takich elementów, by otrzymać model pasujący do potrzeb.

Hurtownia dysponuje rozbudowanym zapleczem produkcyjnym i magazynowym. Zachęca przedstawicieli biznesowych oraz osoby prywatne do nawiązania współpracy długoterminowej.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki