Dane firmy

http://psycho-med.pl • Psychotechnika warszawa


Psycho-med


Trakt Brzeski 80, 05-077 Warszawa

Tel: 606-737-220

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Transport stawia wymagania nie tylko w zakresie umiejętności kierowania pojazdami. Opanowanie tej sztuki jest bardzo ważne, ale w pewnych sytuacjach kluczowe okazują się kompetencje psychologiczne. Bez nich nie da się wyszkolić doskonałego kierowcy, którego zdolności mają znaczenie szczególnie w przypadku zadań wykonywanych w sposób profesjonalny. Pracownia Psycho-Med dostarcza w pełni rzetelnych usług w postaci kompleksowych badań dla kierowców.

Osoby, jakie mają posiadać zweryfikowane kompetencje do kierowania autem mogą liczyć na nowoczesne zaplecze badawcze i przede wszystkim maksymalny profesjonalizm. Wszystko po to, aby dało się jednoznacznie określić, czy ktoś może spędzać za kierownicą długi czas, czy może w ogóle nie powinien kierować pojazdami. Teraz psychotechnika w Warszawie stoi na wysokim poziomie, a w tej pracowni można poddać analizie każdy detal.

  • Użytkownik intit dodał komentarz 2018-08-02 15:15:33
  • W tym miejscu możemy liczyć na fachowo przeprowadzone badania na kierowców zawodowych. Sądzę, że rzetelne badanie potrafi wykluczyć przeciwwskazania do wykonywania tego zawodu.
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Studio Wiraszka Film i Fotografia


Zagumienna 38, Ciechanów

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki