Dane firmy

Organizacja przyjęć dla dzieci | Smak Dzieciństwa


Smak Dzieciństwa


Farysa 37b, 01-971 Warszawa

Tel: 503 060 497

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Impreza dla dzieci, czy to urodzinowa, imieninowa, czy jakakolwiek inna, będzie naprawdę udana, jeśli będzie pełna atrakcji. Organizacja przyjęć dla dzieci w Warszawie i w Łodzi to dla firmy Smak Dzieciństwa chleb powszedni.

Bez względu na to, gdzie impreza ma się odbyć, firma ta jest w stanie ją zorganizować. W swojej ofercie ma wiele atrakcji, które mogą pojawić się na przyjęciu. Może to być tworzenie zwierzątek z baloników, malowanie buziek, szaleństwo z udziałem baniek mydlanych. Animator podczas imprezy może zabawiać dzieci, będąc przebranym za postać z bajki.

Które dziecko nie lubi słodyczy? Smak dzieciństwa oferuje wypożyczenie na przyjęcie fontanny czekoladowej. Jest ona również w posiadaniu maszyn do popcornu i waty cukrowej, które mogą pojawić się na imprezie.

Zapoznaj się z pełną ofertą firmy na stronie smakdzieciństwa.eu.

  • Użytkownik teditede dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Dobrze zorganizowana impreza dla dzieci powinna mieć takie atrakcje by pociechy nie były znudzone. Tu ważna rolę do spełnienia mają animatorzy. Warto też wsłuchać się w potrzeby własnego dziecka przed zorganizowaniem imprezy.
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

Studio Wiraszka Film i Fotografia


Zagumienna 38, Ciechanów

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki