Dane firmy

Taśma paroprzepuszczalna do okien, jaka cena ? • https://www.stier.com.pl/


STIER S.C.


Śląska 96, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Tel: 664 152 722

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Specjalnością firmy Stier S.C. jest sprzedaż produktów przeznaczonych do tzw. ciepłego montażu, czyli profesjonalnego montażu stolarki otworowej w budynkach nowych oraz tych poddanych gruntownej przebudowie, z naciskiem na poprawę ich izolacji termicznej. W ramach przygotowanej oferty, firma dysponuje rozbudowanym asortymentem produktów w trzech głównych kategoriach. Pierwsza kategoria to różnego rodzaju taśmy uszczelniające. Druga kategoria to akcesoria montażowe przeznaczone do profesjonalnego osadzania okien w warstwie ocieplenia budynku, a trzecia to różnego rodzaju profile podokienne i pod drzwi, które zapewniają wygodę podczas montażu parapetów i progów w tzw. ciepłej technologii.

Jeśli interesuje Cię taśma paroprzepuszczalna do okien w cenie, która nie przyprawia o ból głowy, produkty uszczelniające z oferty firmy będą strzałem w dziesiątkę. Są to produkty certyfikowane, sprowadzane od znanego na rynku niemieckiego producenta uszczelnień.

  • Użytkownik Klaudia Czapla dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Miałam problem z jednym oknem w domu. Zamiast je wymienić skorzystałam z oferty stier i kupiłam taśmę paroprzepuszczalną. To był strzał w dziesiątke! Od okna już tak nie wieje, jest szczelniejsze.
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Kamieniarstwo Katarzyna Ganicz


Sokola 2, Gorzów Wielkopolski

alleBHP


Cicha 5a, Nowa Sól

Pro-Eco Karolina Kasprzak


Łężyca-Budowlanych 7C, Zielona Góra

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki