Dane firmy

Utylizacja mebli Kraków | Transfer Przeprowadzki


Transfer Przeprowadzki


os. Jagiellonskie 22, 31-834 Kraków

Tel: 697 196 805

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Z przeprowadzką związanych jest wiele kwestii. Osoby, które przenoszą swój dobytek do nowego miejsca zamieszkania, muszą zadbać o bezpieczny transport rzeczy, sprzętów, urządzeń, mebli itp. Przeprowadzka to najlepszy moment na to, by pozbyć się niechcianych przedmiotów. Po co zagracać nimi nowy dom? Niektóre osoby łączą zmianę miejsca zamieszkania z wymianą starych mebli na inne. Co mogą one zrobić z podniszczonymi szafkami, krzesłami, czy też fotelami itp.? Oddać do utylizacji.

Transfer Przeprowadzki to firma działająca w Krakowie, która pomogła już wielu klientom w kompleksowym sprzątnięciu domów, mieszkań, garażów, strychów, biur, magazynów, działek i nie tylko. Zapewniła ona wsparcie przy przeprowadzce niejednej rodzinie.

Osoby, których przedmiotem zainteresowania jest utylizacja mebli w Krakowie, mogą nawiązać kontakt z powyższą firmą. W ramach tej usługi odbiera ona również inne odpady, w tym stary sprzęt AGD i RTV, tekstylia, makulaturę, a także złom, gruz, opony i odpady poremontowe. Utylizacja przeprowadzana jest zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Użytkownik rilomio dodał komentarz 2019-12-12 15:10:24
  • Uważam, że 'Transfer Przeprowadzki' to profesjonaliści od transportu i utylizacji mebli. Podchodzą kompleksowo do świadczonych usług - specjaliści na medal. :)
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

Body Camp


Poręba 38, Trzemeśnia

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

DetoksVIP


Sportowa 41, Świątniki Górne - Kraków

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki