Dane firmy

Przynęty do metody | sklep wędkarski TROTKA


TROTKA sklep wędkarski Warszawa


Modzelewskiego 23, 02-679 Warszawa

Tel: 791 650 980

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Pracownicy TROTKA sklep wędkarski Warszawa | Mokotów starają się odpowiadać na potrzeby i oczekiwania swoich klientów, proponując listę wysokojakościowych produktów, stale uzupełnianą o nowe, przydatne podczas wędkowania modele. Zapraszają do zapoznania się z przygotowaną ofertą sprzedażową i skorzystania z niej podczas zakupów stacjonarnych oraz online.

Sprzedaż obejmuje asortyment pochodzący od uznanych marek. Kadra sklepu to osoby, które legitymują się wiedzą teoretyczną i praktyczną w zakresie wędkowania na różnych akwenach, chętnie służą radą mniej doświadczonym wędkarzom. Mogą polecić najlepsze wędki, kołowrotki czy przynęty do metody /sklep wędkarski TROTKA udostępnia naprawdę szeroki wybór poszczególnych rodzajów na każdą odmianę ryb/, zapraszają także do zapoznania się z filmikami instruktażowymi, dostępnymi online, wskazującymi, jak należy użytkować daną część. 

Priorytetem dla sprzedającego jest też terminowa dostawa, dlatego korzysta on z usług tylko sprawdzonych firm kurierskich. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Studio Wiraszka Film i Fotografia


Zagumienna 38, Ciechanów

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki