Dane firmy

zondacrypto - Giełda kryptowalut


zondacrypto


, -

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Przedstawiana firma z siedzibą w Tallinie posiada licencję na świadczenie usług finansowych drogą elektroniczną w zakresie walut wirtualnych o numerze FVT000209. Przedsiębiorstwo jest spółką prawa estońskiego i działa od 2014 roku.

Pod adresem zondacrypto.com funkcjonuje giełda kryptowalut, na której klienci indywidualni i biznesowi mogą dokonywać transakcji kupna/sprzedaży Bitcoinów oraz pozostałych cyfrowych pieniędzy.

Klikając powyższy link, można także przeczytać o nowościach w świecie krypto oraz zapoznać się z poradami skierowanymi do początkujących inwestorów. Estońskie przedsiębiorstwo administruje i zarządza giełdą zgodnie z regulacjami o przeciwdziałaniu prania brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu. Każda transakcja jest autoryzowana przez pracowników i odbywa się za pośrednictwem zaszyfrowanych serwerów.

Firma oferuje klientom możliwość korzystania z Programu Partnerskiego.  Za każdą zaproszoną osobą, która założy konto na platformie kryptowalutowej, otrzymuje się prowizję.

 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Copywriter.pl


xxxxx x, Kraków

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki